تحقیق در مورد کارخانه شن شویی

مطالب دیگر:
📖بررسی عوامل موثر بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان📖ادبیات و مبانی نظری عزت نفس 102 آپدیت شده📖پاورپوینت اختلالات خلقی📖پاورپوینت تغذیه مناسب برای ورزش شنا📖بررسی امور مالی مربوط به شرکت کربن ایران📖فساد مالی و اداری در ایران و چگونگی پیشگیری و مبارزه با آن📖اثرات فساد اداری بر نرخ تورم در کشورهای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا📖علل و ریشه های فساد اداری و تاثیرات آن بر جامعه و راهکارهای پیشگیری از آن📖فساد اقتصادی و چگونگی مبارزه با آن در فرآیند توسعه اقتصادی📖پیشینه تحقیق امکان سنجی استقرار هزینه یابی بر مبنای فعالیت📖محاسبه قیمت تمام شده خدمات و فعالیتهای دانشگاه با هزینه یابی بر مبنای فعالیت📖پیاده سازی سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت در شرکتها📖بررسی فقهی و حقوقی روشهای حل و فصل دعاوی با تاکید با قضاوت و داوری در ایران و حقوق بین الملل📖بررسی روشهای قضاوت و داوری در حل اختلافات📖مبانی فقهی مشروعیت و عدم مشروعیت ارجاع دعاوی به محاکم غیر مسلمان📖بررسی اثر سه نوع سرمایه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بر احساس شادی📖مقاله بررسی اثر سه نوع سرمایه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بر احساس شادی📖پاورپوینت محاسبه انرژی مصرفی هنگام استراحت ، اجرای فعالیت های زیر بیشینه و بیشینه در دوران رشد📖بررسی داوری در نظام حقوقی ایران و جایگاه آن در فقه اسلامی📖مفهوم و ماهیت حقوقی شرط داوری📖داوری الزامی در تفویض سهام شرکتهای دولتی در حقوق ایران📖داوری پذیری دعاوی اموال عمومی و دولتی📖بررسی سلب مالکیت از سرمایه گذاران خارجی در رویه داوری تجاری بین المللی با تاکید بر دیوان داوری ایکسید📖مقاله بررسی عوامل جامعه شناختی موثر بر شادی در جوانان بابلسر📖بررسی عوامل جامعه شناختی موثر بر شادی در جوانان بابلسر
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق در مورد کارخانه شن شویی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
تحقیق در مورد, کارخانه شن شویی ,تحقیق در مورد کارخانه شن شویی,تحقیق ,در مورد کارخانه شن شویی,
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 36

کارخانه شن شویی

كارخانه توليد شن و ماسه براي توليد ماسه مصرفي در ساختمان سازي ، توليد آسفالت ، توليد بتن و . . . استفاده مي شود.

كارخانه توليد شن و ماسه از دو قسمت الف – معادن شن و ماسه ب- كارخانه توليد شن و ماسه شامل ماشين آلات و دستگاه هاي سنگ شكن تشكيل شده است.

معرفي معدن

معرفي معدن و شناخت زمين يكي از مهمترين كارها براي احداث يك واحد توليدي شن و ماسه مي باشد.

ابتدا زمين كه استعداد وجود شن و ماسه را دارد شناسايي كرد ، اين زمين با مساحتي حداقل برابر يك هكتار داشته باشد. براي شناخت زمين از نظر مواد اوّليه آن مي توان نمونه اي از خاك محل را تهيه كرد . به آزمايشگاه مكانيك خاك برد تا مشخص گردد به چه ميزان خاك سنگدانه دارد.

حال بايد به فرمان داري (بخش معادن شن و ماسه ) رفت و زمين خريداري شده همراه سند به قسمت مربوط معرفي كرد تا توسط فرمانداري استعلام هايي براي اداره جات مختلف فرستاده شود تا اگر احيانا معدن شن و ماسه در محل قرار گيري پروژهاي يا خطوط لوله يا مسير جاده اي قرار دارد به مكان ديگري انتقال داده شود.

اداره جاتي كه بايد در اين مرحله پشت سر گذاشت شامل:

تا اگر احيانا معدن واحد توليد در نزديكي پناهگاهاي حيات وحش ، منطقه حفاظت شده محيط زيست ، رودخانه ، درياچه ، تالاب ، چاه هاي عميق وجود دارد به مكان ديگري انتقال يابد.

كه اگر اين معدن در مسير خط راه آهن قرار گرفته يا احيانا در در آينده در آن قسمت جاده اي احداث شود. محل ديگري براي احداث واحد توليدي انتخاب گردد.

اگر معدن شن و ماسه در محل عبوري خط لوله گاز وجود دارد، محل پروژه و همچنين معدن شن و ماسه به محل ديگري انتقال داده شود.

همچنين اگجر معدن شن و ماسه در مسير دكل هاي برق قرار گيرد بايد محل ديگري را انتخاب نمود.

اداره امور آب كه بايد از طرف اين سازمان مشخص شود در شهرستان مورد نظر مشكل كم آبي وجود نداشته باشد (براي تامين آب مصرفي) ، هم اكنون سازمان آب به فرمانداري جواب استعلام را مي دهد كه قادر است در سال مورد نظر با توجه به بارندگي منطقه و چشمه هاي زير زميني مقدار مشخصي از آب را در اختيار شخص صنعتگر قرار دهد.

توسط اين سازمان مشخص مي گردد كه واحد توليدي مورد نظر در منطقه رشد بافت شهري قرار نگرفته باشد كه در اين رابطه هم سازمان مسكن و شهر سازي آئين نامه مشخصي دارد و حداقل فاصله از منطقه مسكوني را لحاظ كرده.

از اين اداره هم بايد استعلام مورد نظر تهيه گردد.

حال پس از اينكه جواب تمام اين اتصالات براي مشخص كردن معدن شن و ماسه به فرمانداري رسيد ( اگر جواب مثبت بود كه مشكلي نيست ولي اگر يكي از سازمانهاي مورد نظر هم جواب منفي داده بودند يا بايد محل معدن را به مكان ديگري انتقال داد يا اگر هم براي آن سازمان مشكل زيادي توليد نمي كند مي توان با آن سازمان به تفاهم رسيد و سند زمين را تهيه كرد). شخص مورد نظر همراه اين استعلامات و همچنين اصل سند زمين به سازمان صنايع و معادن براي گرفتن جواز تاسيس مي رود. قابل ذكر است نمونه خاكي هم در اين مرحله بايد توسط كارفرما به آزمايشگاه خاك برده شود.تا مشخصات كامل خاك معدن و جوابگويي معدن تا چند سال آتي هم براي سازمان صنايع و معادن مشخص گردد. در سازمان صنايع دو عدد فرم يكي مربوط به پرسشنامه جواز تاسيس و دومي هم مدارك و شرايط لازم براي اخذ جواز تاسيس تهيه مي گردد. كه بعد از پر كردن فرم پرسشنامه و ريختن مبلغ واريزي مورد نظر براي گرفتن جواز تاسيس دوباره تمام مراحل قبلي براي گرفتن استعلام كه توسط فرمانداري به اداره جات مختلف فرستاده شد، منتهي در اين مرحله براي احداث كارخانه توليد شن و ماسه توسط سازمان صنايع و معادن به اداره جات مختلف زده مي شود.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود